Hieronder vindt u de complete lijst met al onze dealers: 

 

Zuid-Holland

 
       
Dealer Straatnaam Plaats Telefoonummer Website
Chateau d'Ax Leiderdorp Wooon Meubelplein 15 Leiderdorp 071.58 95 040 www.chateau-dax.nl
Chateau d'Ax Rotterdam Woonmall Alexandrium III, watermanweg 121 Rotterdam 010.42 03 280 www.chateau-dax.nl
Chateau d'Ax Zoetermeer Woonhart Coppeliaschouw 30 Zoetermeer 079.33 16 336 www.chateau-dax.nl
De Bouwhof Edisonstraat 115 Zoetermeer 079-331 07 00 www.bouwhof.nl
De Griffioen Oostzeedijk Beneden 155-157 Rotterdam 010-404 64 59 www.griffioenrotterdam.nl
De Kachelaer Nieuwehaven 163 Gouda 0182-551604 www.kachelaer.nl
De Lange & Reek Bettoweg 22-24 Schiedam 010 437 49 44 www.delangeenreek.nl
Hermsen Haarden & Kachels van Beukelaarweg 30 Bleskensgraaf 0184 670 187 www.hermsenopenhaarden.nl
Hobeau Deur & Interieur Loosterweg 5 Voorhout 0252-22 22 23 www.deureninterieur.nl
Korver Meubelen Leeghwaterstraat 95 Sliedrecht 0184-42 38 88 www.korverliving.nl
Nuovo Antico Raadhuisstraat 231 Alphen a/d Rijn 0172-491092 www.nuovoantico.nl
Openhaarden Centrum Oosthavenkade 73 Vlaardingen 010-434 24 56 www.openhaardencentrum.nl
Van de Merwe Burgemeester Jaslaan 35 Dordrecht 078 616 03 64 www.vdmerwe.nl
Voorbrood Meubelen Dorpsstraat 119 Zevenhuizen 0180-63 11 11 www.voorbrood.nl
Warenhuis Wesdijk t Vlak 11 Onderlangs 13-15-17 Barendrecht 0180-61 24 60 www.tuintrend.nl
Westenberg Sfeerhaarden & Houtkachels Maanweg 58 Den Haag 070-390 40 86 www.dehoutkachel.nl

 

Noord-Holland

 
       
Dealer Straatnaam Plaats Telefoonnummer Website
Centra Meubel Wagenweg 35 Purmerend 0299-31 65 73 www.centrameubel.nl
Chateau d'Ax Amsterdam Klimopweg 17 Amsterdam 020.63 71 677 www.chateau-dax.nl
Living Inn Wonen & Slapen De Veken 207 Opmeer 0226 351 922 www.livinginn.nl
Novitaz Nieuwstraat 80 Medemblik 0227-54 16 14 www.novitaz.nl
Zeehoek Andijk Gedeputeerde Laanweg 43 Andijk 0226 351922 www.livinginn.nl

 

Noord-Brabant

 
       
Dealer Straatnaam Plaats Telefoonnummer Website
Aura Sint Hubert Pastoor Jacobsstraat 2c Sint Hubert 0485-45 25 08 www.aurasinthubert.nl
Bozon De Hoogt 34 Loon op Zand 0416- 36 22 45 www.bozon.nl
Chateau d'Ax Breda Woonboulevard Kruisvoort 58 Breda 076.52 21 209 www.chateau-dax.nl
Chateau d'Ax Eindhoven Meubelplein Ekkersrijt 4145 Son en Breugel 049.9476661 www.chateau-dax.nl
Haardjesland Leekbusweg 7G Beek en Donk 0492-468630 www.haardjesland.nl
Openhaarden Specialist Aphroditestraat 59 Tilburg 013-571 16 36 www.openhaardenspecialist.nl
Schouwenpaleis Breda Koele-mei 22 Breda 076-541 29 55 www.schouwenpaleis.nl

 

Utrecht

 
       
Dealer Straatnaam Plaats Telefoonnummer Website
Kusk Haarden & Kachels Kampweg 19 Doorn 0343-47 70 77 www.kusk.nl
Nijhof Bouw en Woonwaren Minervaweg 3 Baarn 035-548 61 11 www.nijhofbaarn.nl

 

Limburg

 
       
Dealer Straatnaam Plaats Telefoonnummer Website
Chateau d'Ax Heerlen Woonboulevard in de Cramer 146B Heerlen 045.57 50 916 www.chateau-dax.nl
HaWe Meubelen Akerstraat Noord 54 Hoensbroek 045-521 66 55 www.hawe-international.nl/
Joop Roukens Salmstraat 7-15 Geleen 046-4743468 www.jooproukens.nl
Ons Huis Parallelweg 11 Reuver 077-474 17 05 www.onshuisreuver.nl
Pure Sfeer Egelantier 9 Geleen 046-475 95 33 www.puresfeer.nl

 

Gelderland

 
       
Dealer Straatnaam Plaats Telefoonnummer Website
Bradaal Meubelhandel Rolweg 21 Culemborg 0345 -51 74 00 www.bradaal.nl
De Havenpoort Meubelgalerie Nijverheidsweg Noord 21 Amersfoort 033-245 27 80 www.havenpoort.nl
t Sfeerhuis Masiusplein 19 Zevenaar 0316-52 70 08 www.hetsfeerhuis.nl
Ten Brundel Wonen Stationsstraat 2 Wehl 0314-68 13 93 www.tenbrundelwonen.nl

 

Overijssel

 
       
Dealer Straatnaam Plaats Telefoonnummer Website
Ambiente Woonboulevard 42 Almelo 0541-85 01 15 www.vangils.nl
Lifestyle Woontrends Kleibultweg 48  Oldenzaal 0541-85 01 15 www.vangils.nl
Scotty's Lekker Wonen Enschedesestraat 226 Hengelo 074-250 33 74 www.scottys.nl
Sfeercentrum Vriezenveen Westeinde 231A Vriezenveen 0546-56 12 04 www.uwkachel.nl

 

Flevoland

 
       
Dealer Straatnaam Plaats Telefoonnummer Website
Rikken Meubel De Noord 48 Dronten 0321-31 32 81 www.rikkenmeubel.nl

 

Groningen

 
       
Dealer Straatnaam Plaats Telefoonnummer Website
Kado & Wonen Waterstraat 179 - 181 Delfzijl 06-52681905 www.kado-en-wonen.nl